B enzin, Benzin satışı yapan istasyonlardan akaryakıt ihtiyaçlarını karşılayamayan profesyonel şirket ile kuruluşların, kamu – sanayi tesislerinin ve küçük – büyük endüstriyel tesislerinin toptan akaryakıt ihtiyaçları firmamız tarafından temin edilmektedir. Bu görevin sorumluluğu ile müşterilerimize kaliteli ürün yanında teknik destek, hızlı ve güvenilir hizmet, şirket nakliyesi ve diğer imkânlarımız kapsamında bulunan hizmetler de verilmektedir.

“En iyi toptan akaryakıt hizmetini en ekonomik fiyatlarla en hızlı şekilde sunan firmamız, toptan mazot satışında adrese teslim mazot satışı yapmaktadır. ”

Sancaktepe Petrol Müşteri siparişleri doğrultusunda şehir içi ve şehir dışı akaryakıt hizmetlerinde bulunmaktadır.

Toptan Akaryakıt Satışı

Toptan olarak servis sağladımız akaryakıt ürünleri; mazot, motorin, euro dizel (euro diesel), kısaca kalyak veya kal yak olarak adlandırılan kalorifer yakıtı, fueloil 3, fueloil 4, fueloil 5, fueloil 6, LPG, gaz & gazyağı, ürünlerini içermektedir.

Toptan Akaryakıt

Toptan akaryakıt satışı ,toptan mazot satışı, toptan kalyak satışı servisimiz öncelikle İstanbul ve Marmara Bölgesi genelinde olup, Anadolu yakası mazot servisi ve İstanbul yakası mazot servis'lerini gerçekleştirmekle beraber ,enerji piyasası denetleme kurumundan da, petrol ve akaryakıt dağıtımı lisanslı epdk yetkili bayiliği altında petrol ürünlerini müşterilerimizin sipariş talepleri doğrultusunda şehiriçi ve servis araçlarımız ile istenilen adrese yerinde teslimat durumu ile şekillenmektedir.

Toptan Akaryakıt

Sancaktepe Petrol olarak uzman kadromuz ve uygun ekipmanlarımız ile sevkiyatlarımızı müşterilerimize eksiksiz olarak ulaştırmaktayız.

Benzer Gönderiler