Jenaratör Yakıtı, Temel ilkemiz olan güvenilebilirlikden ödün vermeden ürün kalitesi ile tüm sanayi kuruluşlarının, jeneratörlerin, iş makinalarının akaryakıt ihtiyaçlarını en hızlı ve emniyetli bir şekilde karşılamaktayız.

Motorin Mazot , hidrohen ve karbondan oluşur.Dizel motorlu araçlarda yakıt olarak motorin mazot kullanılır.”
Jeneratör Yakıtı

Jeneratör egzozundan çıkan gaz zehirlidir ve insan sağlığı için çok tehlikelidir. Jeneratör fişini doğrudan evdeki pirize takıp çalıştırmayı denemeyin. Şehir elektriğinin gelmesi durumunda iki enerji çarpışarak jeneratöre ve çevresindeki insanlara zarar verir. Bu yüzden şehir elektiriğini kestikten(şarteli kapattıktan) sonra jeneratör fişini elektiriğe takın.

Jeneratör Yakıtı

Benzinli Portatif Jeneratörlere çok az da olsa su soğutmalı motorlar kullanılmaktadır. Genellikle ise hava soğutmalı motorlar tercih edilir. Haliyle ana parçaları olarak bilinen alternatör ve moturun soğutma stilleri hava sirkülasyonu vasıtasıyla gerçekleşir.

Jeneratör Yakıtı

Jeneratörün veriminin iyi olması, performansında kesinlikle düşüş olmaması ve hayati tehlikenin ortadan kalkması, ciddi hasarların oluşmaması için hava sirkülasyonunu çok iyi sağlamak gereklidir. Bunun içinde jeneratörün etrafının her yönünden 1 mt açık olması gereklidir.

NOT: JENERATÖRLERİN BULUNDUĞU ZEMİN ISLAK OLMAMALIDIR.

Benzer Gönderiler